WSPÓŁPRACA ONLINE

 

 

Ta forma kupna jest z pewnością najwygodniejsza, ponieważ gwarantuje Ci ogromną oszczędność czasu i stresu. Nie musisz jeździć na oglądanie pojazdu do odległych miast ani stresować się negocjacją ceny.

 

Pomożemy ocenić stan techniczny wybranego samochodu wykonując inspekcje bardzo dokładnie co pozwala zaoszczędzić pieniądze i uniknąć niezadowolenia.

 

Nasze umiejętności pomocy technicznej oceny sprawią, że łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie wybranego samochodu.

DLACZEGO WARTO?

1

Za pośrednictwem formularza, telefonicznie lub emailem wyślij nam zamówienie, podając dane kontaktowe do sprzedającego i najlepiej link do ogłoszenia motoryzacyjnego (jeśli nie posiadasz linku do ogłoszenia prosimy o podanie podstawowych informacji identyfikujących wskazywany do oględzin pojazd). Wybierz również pakiet usług, który mamy wykonać. W uwagach możesz dodać własne spostrzeżenia lub informacje, które już uzyskałeś od sprzedającego. Po tym opłać usługę.

2

Sprzedawca zostanie poinformowany kim jesteśmy i jaki jest zakres zamówionej usługi. Jeśli okaże się, że pojazd nie zostanie nam udostępniony, lub sprzedawca poda odległy termin spotkania (co w konsekwencji wydłuży czas wykonania usługi), lub okaże się, że pojazd został sprzedany – poinformujemy Cię niezwłocznie. Możesz wtedy wskazać inny pojazd w dowolnym miejscu w Polsce.

3

Nasz ekspert sprawdzi samochód, zabierze go do warsztatu, wykona jazdę próbną i zdjęcia. Mamy wieloletnie doświadczenie i nieposzlakowaną opinię. Do sprawdzenia pojazdu wykorzystamy niezbędne narzędzia, weryfikując krok po kroku poszczególne elementy. Dokonamy subiektywnej oceny pojazdu a informacje zostaną przekazane w sposób łatwy do przyjęcia nawet dla laika.

4

Na Twój e-mail wyślemy pełny raport z wykonanych oględzin i kilkadziesiąt szczegółowych zdjęć pojazd Jeżeli sobie tego zażyczysz, zadzwonimy tuż po oględzinach i opowiemy Ci o swoich spostrzeżeniach.

Usługa jest dostępna w całej Polsce ale w szczególności pracujemy w Rzeszowie i okolicach ;)

+48 793 010 247

michalwolniewicz6@gmail.com